Grąžinimo Politika

Produkto grąžinimas
Jei praėjo daugiau kaip 14 dienų nuo tada, kai gavote produktą, grąžinimai ar keitimai yra negalimi. Norint grąžinti produktą, jis turi būti nepanaudotas ir originalioje pakuotėje. Dovanų kuponai negali būti grąžinti ar iškeisti į pinigus. Grąžinimo metu galime paprašyti sąskaitos (tinka ir elektroninė versija), jūsų el. pašto, bei užsakymo numerio.
Kai kuriais atvejais galime suteikti tik dalinį pinigų grąžinimą:
1) Jei produktas yra pažeistas ar kažkaip kitaip apgadintas
2) Produktas grąžintas neorginalioje pakuotėje
3) Produktas buvo grąžintas su nevisomis detalėmis
4) Produktas buvo grąžintas vėliau, nei po 14 dienų


Pinigų grąžinimas
Kai daiktas bus grąžintas, tuoj pat jį apžiūrėsime ir pranešime ar grąžinsim pilną sumą, dalinę sumą ar grąžinimas išvis negalimas. Jei produktas buvo grąžintas greičiau nei per 14 dienų, nuo produkto įsigijimo, produktas yra originalioje pakuotėje ir nebuvo naudotas, tai grąžinsime jums pilnai įmokėtą sumą per kelias dienas.

Vėluojantys pinigų grąžinimai
Pradžioje prašome patikrinti savo sąskaitą, jei grąžinimo nematote, prašome susisiekti su mumis el. paštu
info@pozityvusstilius.lt Paprastai pinigai grįžta kaip bankinis pavedimas per 5 – 10 darbo dienų.

Produktai su nuolaidomis

Produktams per išpardavimus grąžinimo garantijos gali būti netaikomos.

Produkto keitimas

Keičiame prekes tik tuo atveju, jei prekė yra sugadinta ar turi defektų. Jei norite pakeisti į kitą prekę, kuri yra tos pačios vertės, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@pozityvusstilius.lt

Dovanos

Jei produktas buvo įsigytas naudojantis dovanų kuponų, tai grąžinimas įmanomas tik dovanų kupono pavidalu.
Siuntimas

Jei norite grąžinti produktą, susisiek su mumis el. paštu info@pozityvusstilius.lt ir mes jums duosime adresą į kurį bus galima išsiųsti grąžinimą. Grąžinant produktus, jūs turėsite padengti siuntimo išlaidas, už siuntimą pinigai nėra grąžinami. Darant grąžinimą, kurio vertė yra didesnė nei 60 eurų, rekomenduojame apdrausti ir pasirinkti siuntimo būdą, kuris turėtų sekimo numerį (tracking number). Mes negalime garantuoti, kad gausime grąžinimą produktą.